"Kaizen" Na Chudnutie

Výskumníci skúmali údaje z takmer dvoch desiatok štúdií a zistila, že účastníci, ktorí jedli asi tri štvrtiny šálky strukovín každý deň stratil asi tri štvrtiny kilogramu viac než tí, ktorí nemali jesť strukoviny, bez ohľadu na to, či diéty boli zamerané na chudnutie. Najväčším vplyv nad hladinou inzulínu v tele pochádza od sumy, škrobových a sladké potraviny, ktoré jete. Najväčší vplyv kortizolu má čo do činenia s stres, ktorý je v priamom vzťahu k spánku množstvo a kvalita). Existuje množstvo rôznych diét Medifast programy, ktoré sú požadované. Rozdiel v každej program vo výške type potravín, ktoré sa môžu jesť, a Medifast majú aj rôzne programy pre mužov a ženy.

Každý program bol navrhnutý s rovnakým cieľom v mysli, chudnutie tak, že tam nie je žiadny strach, ktorý program je lepší ako druhý.

Výskumníci nevedeli, či však mikrobiálna zmena bola príčinou alebo účinok post-obísť chudnutie. Som vyhral mesiacov prejsť na miestne fitness klub, tak ja idem do boot camp vo štvrtok! Som si urobiť selfie dokázať to! Tento zoznam zdravé stravovacie návyky, nie je zďaleka kompletný. Ale tu sú 12 z mnohých odporúčaní v mojej novej knihe, ktoré vám pomôžu schudnúť a získať výhody - viac energie a kondíciu, zdravšie. Ako som začala chudnúť, každý chcel vedieť, ako som robil to, že podozrenia na nejaký trik bol zapojený. Ale je to všetko o naozaj zdravé stravovanie a iný spôsob, ako sa pozerať na potraviny, ktoré uspokojí vašu chuť do jedla, tak sa vás pocit úplnej dlhšie. A to je tiež asi nikdy pocit, hlad alebo odňatá, ako aj číslo na stupnici udržuje stále menšie. To nie je o strave, je to zmena životného štýlu - pre život.

Iný používateľ DC cítil, že to komerčné, ktorý sa zameriava ľudí emócie, sa nelíši od mnohých iných reklamách. Teraz, že máte všetko, čo prišiel na to, znížte množstvo kalórií o 500 denne. V tomto prípade, že by znamenalo, že by ste mali jesť 2500 kalórií denne. Vedel som, že som bol veľký, ale som si neuvedomil, ako zlé to bolo preto, že som bol obklopený ľuďmi, ktorí boli všetky veľké príliš. Výskumníci potom prenesené gut microbiota z Roux-en-Y myši na mikrób-free obéznych myší.

Výsledok: príjemcu myší strate hmotnosti a tuku, žiadna operácia vyžaduje. Dôležitým faktom je, obéznych myší, ktoré dostali čriev chyby z myší, ktoré dostali falošní Roux-en-Y, nie na skutočné veci, nie slim down.

Nie je celkom známe, prečo mliečne výrobky vám pomôžu schudnúť, ale mnohé štúdie naznačujú, že pridanie nízkoenergetické jogurt do stravy môže pomôcť slim vášho pasu. Okrem výmena ostatné kalórií-husté potraviny, to bolo preukázané, že znižujú brušný tuk a pomáhajú ľudia, ktorí stratiť väčšiu váhu. Plus môžete pridať aj svoje vlastné polevy, napríklad čerstvé ovocie, alebo ľanové semienko ďalšie zdravotné prínosy. Až potom som poradiť všetkým, byť náročnejšie, než sa zaviazať všetky zoštíhľujúce balíčky, najmä v prípade, že budú stáť tisíc dolárov.

Ale len hŕstka žien nájsť prelievanie tehotenstva libier jednoduché. Väčšina nových matiek nemáte čas tráviť hodiny formovanie v telocvični (alebo peňazí), alebo jednoducho nie sú neobťažoval o chudnutie nadol rýchlo. Koniec koncov, nie všetky z nás sú papped 24/7. Každý chce získať jednoduchú cestu. Nechcete robiť žiadne ťažké úsilie na získanie vaše želanie. Súhlasím s tebou, ale to odráža iba jedna vec, že energický spôsob života je úplne márny. Vedie temperamentný, energický život je nezmyselný.
POZNÁMKA: odozva bola obrovská. Sme nulovanie v niečo ako 200,000 účastníkov tak ďaleko a majú ho milovali.